18/2/12
تعداد نظرات:0
13:49
شماره مطلب:201821232774
-A A +A

تماشایی ترین راهپیمایی ،زیباترین و حماسی ترین حضور توسط ملت شریف ارومیه

حضور گسترده مردم  و دانش آموزان  ارومیه در راهپیمایی 22 بهمن با سخنرانی سید علی خمینی برگزار شد.

 

 

به گزارش بیست استان آذربایجان غربی ، ملت ایران پیش بینی رهبر انقلاب در تماشایی شدن 22 بهمن امسال را تحقق بخشیدند و با برپایی راهپیمایی گسترده و کم نظیر توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در سخنرانی پایانی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه مردم ارومیه، اظهار داشت: همه می دانیم این انقلاب و نظام برآمده از انقلاب شکوهمند اسلامی یک امانتی است در دست ما. امانتی که شهدای بزرگوار ما خون خود را پای این امانت داده اند.

وی، افزود: انقلابیون ما همان افرادی هستند که در زندان های رژیم ستمشاهی بودند و خون داده اند تا امروز در امنیت و آسایش کامل شاهد پیشرفت های مختلف در کشور باشیم.

یادگار امام(ره)، با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی امانتی در دست مردم ایران است، عنوان کرد: فرمایشات امام خمینی(ره) در دوران انقلاب نیز بر این تاکید داشت که این نظام و انقلاب اسلامی امانتی در دستان مردم ایران است و باید قدردان آن باشند.

وی، همچنین تصریح کرد: حفظ امانت یکی از واجبات مسلم اسلامی است. نظام اسلامی امروز نیز به عنوان امانتی در دستان مردم ایران بوده و باید قدردان آن باشیم و به بهترین شکل ممکن محافظتش کنیم.

سید علی خمینی، بیان داشت: خدای متعال این انقلاب و احکام اسلامی را به نحوی در اختیار ما  قرار داده و به همین دلیل باید نسبت به حفظ و مراقبت از آن ها توجه کافی داشته باشیم.

وی، ادامه داد: این دینی که امروز در سراسر کشور و در سایه آن زندگی می کنیم امانتی است در دست ما و باید وظایف خود را نسبت به آن عمل کنیم

سید علی خمینی، عنوان کرد: پیام راهپیمایی ما این است که ما طرفداران جمهوری اسلامی در این کشور بیشماریم و در این مسیر که ۴۰سال گذشته ماندگاریم. همگان در همه جای دنیا ببینید که برخلاف تمام تیرهایی که به سوی ما روانه می شود پای انقلاب ایستاده ایم و اگر لازم باشد جوانان پر شور تر در صحنه حاضر شده و خون خواهند داد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.