96/11/15
تعداد نظرات:0
11:30
شماره مطلب:1396111532513
-A A +A

زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مهاباد نواخته شد.

زنگ انقلاب با حضور فرماندار و روسای ادارات ومسئولین نظامی و انتظامی مهاباد در واحد بسیج دانش آموزی پیشگام امیرکبیر این شهرستان نواخته شد

 

به گزارش  بیست استان آذربایجان غربی ، ایرج شجاعی، در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره)، شهیدان انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، یاد آور شد: امام راحل بود که زنگ انقلاب را به صدا درآورد و ما را به بیداری دعوت نمود.

فرماندار مهاباد گفت: سی و نهمین سال انقلاب را در شرایطی گرامی می داریم که با ایثارگری ها، جان فشانی ها و تلاش های مجاهدانه توانستیم با خنثی کردن توطئه های پیچیده و گوناگون دشمنان انقلاب، پایه های مستحکمی برای انقلاب اسلامی فراهم کنیم و با ایستادگی در برابر انواع توطئه ها، کشور را از بحران های مختلف به سلامت عبور دهیم

وی با بیان این که زنگ انقلاب، زنگ انسانیت، اخلاق، زنگ خداباوری، خودباوری، از خودگذشتگی و متحد بودن و زنگ بیداری است، تصریح نمود: زنگ انقلاب، زنگ عزت و سربلندی ابدی است. ما برای عزت و سربلندی ملت انقلاب کردیم تا در مسیر ذلت نباشیم و سرنوشت خود را بدست خودمان تعیین کنیم.

شاوله  با اشاره به این که با اتکا به خداوند، تبعیت از امام راحل، اتحاد و یکی شدن و ایثار، انقلاب به پیروزی رسید و در صحنه های دیگر نیز، با پیروی از مقام معظم رهبری، وحدت و همدلی این پیروزی به دست آمد، عنوان نمود: امام راحل، رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب را در کلمه الله و وحدت کلمه خلاصه می کرد باید، با خون شهدا میثاق ببندیم که از این میراث بزرگ جدا نشویم و به رسالت خود عمل کنیم و تعهد خود به انقلاب را مورد سنجش قرار دهیم.

مدیر آموزش وپرورش  با اشاره به این که دانش آموزان سرمایه های آینده این ملت هستند و باید برای شکوفایی آن ها تلاش کنیم و هر گونه غفلت از استعداد و پرورش توانمندی های آنان قابل بخش نیستع خاطر نشان ساخت: این نسل فوق العاده بااستعداد، جسور و پرانرژی است و باید با تربیت صحیح، موجبات رشد و بالندگی آنان را فراهم کنیم و این مهم، نیازمند تحول در نظام آموزش و پرورش است چرا که رشد و پرورش کشور در گرو رشد منابع انسانی است و کانون منابع انسانی و محل رشد و تربیت آن، مدرسه است.

شاوله، یکپارچگی تعلیم و تربیت بین مدرسه و خانه را امری بسیار ضروری دانست و افزود: توجه به ابعاد روحی و نیازمندهای پرورشی نسل نو، باید بصورت ترکیبی با مشارکت خانه و مربیان بصورت مشترک انجام شود.

وی با اشاره به این که امروز روز جوان، اقتدار ملی و شکوفایی علمی نامگذاری شده است، یاد آور شد: باید با خون شهدا میثاق ببندیم که  در جای جای این سرزمین توجه به نسل نو را یک وظیفه همگانی بدانیم.

ایشان  با بیان این که ما نیازمند یک مسئولیت مرکب، تلاش مضاعف و ارتباط دائمی هستیم تا با حرکت بایسته و پیوسته در جهت شکوفایی علمی این سرزمین اقدام و زمینه را برای پرورش استعدادهای دانش آموزان فراهم کنیم، گفت: ما برای حمایت از استعدادهای این استان از پشتیبانی و حمایت آموزش و پرورش از هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود.

گفتنی است فرماندار در سومین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی که معاون هماهنگ کننده سپاه مهاباد ، ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و برخی مدیران شهرستانی حضور داشتند، زنگ انقلاب را در دبیرستان امیرکبیر شهرستان مهاباد به صدا در آورد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.