96/7/25
تعداد نظرات:0
12:44
شماره مطلب:139672529868
-A A +A

اردوهای راهیان نور بهترین بستر تربیتی است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان با بیان اینکه اردوهای راهیان نور، بهترین بستر تربیتی است؛ گفت: تحکیم پیوند ارزشی و فرهنگی نسل جوان دوران دفاع مقدس با نسل جوان امروز بارزترین تاثیر اردوهای راهیان نور است.

 

به گزارش بیست استان آذربایجان غربی ، جلسه هماهنگی برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان با حضور مسؤولان آموزش و پرورش و سپاه شهدای استان در محل دفتر معاونت پرورشی استان برگزار شد.

قدرت اله قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این جلسه با بیان اینکه اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی، سازندگی است؛ اظهار کرد: نسل جوان امروز با دیدن رشادت‌های نسل جوان دیروز برایش هویت ایجاد شده و به تاریخ همراه با موفقیت خویش می نازد و در مقابل جریان های نا امید کننده مقاوم می شود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان برای برگزاری باشکوه اردوهای راهیان نور آمادگی کامل دارد؛ افزود: سفرهای راهیان نور موجب می شود تا بخشی از اهدافی که ما در مقابله با تهاجم فرهنگی داریم تامین شود و با یادآوری دوران دفاع مقدس، جوانان جایگاه خویش را بهتر بدانند و قوی تر عمل کنند.

قاسمی بیان کرد: وفاق و همدلی مسوولان آموزش و پرورش و سپاه شهدای استان نوید برگزاری باشکوه اردوهای راهیان نور در سالتحصیلی جاری را می دهد.

سرهنگ وحیدی معاون هماهنگی سپاه شهدای استان نیز در این جلسه گفت : فضاسازی و ایجاد جذابیت در اردوهای راهیان نور دانش اموزی در دستور کار قرار دارد .

وی با اذعان به اینکه ارتقاء کیفیت اردوهای راهیان نور اولویت سپاه شهداست؛ خاطر نشان کرد: سهمیه امسال آذربایجان‌غربی در اردوهای راهیان نور دانش آموزی ۲۵هزار نفر می باشد.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.