96/4/26
تعداد نظرات:0
13:33
شماره مطلب:139642627486
-A A +A

نتایج مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور در رشته تنیس روی میز

سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور مقطع متوسطه اول در رشته تنیس روی میز بمیزبانی استان آذربایجان غربی به کار خود پایان داد.

 

 

به گزارش بیست استان آذربایجان غربی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان،  در این مسابقات در بخش تیمی شهرتهران قهرمان شد، تیم قزوین دوم و تیم های اصفهان و مازنداران به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در قسمت انفرادی نیز رادین خیام از تهران مقام اول، میلاد عابیدنیان از اصفهان مقام دوم و علی اکبر شعاری از مازندران و آرین غفاری از البرز مشترکا مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش دونفره این مسابقات نیز سید محمد موسوی و علی اکبر شعاری از مازندران قهرمان شدند ، کیارش زین العابدینی و ایلیا جهانفر از قزوین مقام دوم و تیم مشترک آرین غفاری از البرز و میلاد عابدینیان از اصفهان و تیم رادین خیام از تهران و علیرضا باباری وند از خوزستان مشترکا در جایگاه سوم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

 

نتایج مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دوم کشور در رشته تنیس روی میز  

سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور مقطع متوسطه دوم در رشته تنیس روی میز نیز به پایان رسید.

در این مسابقات در بخش تیمی استان البرز اول، شهر تهران مقام دوم و تیم های شهرستان های تهران و فارس به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در قسمت انفرادی نیز امین احمدیان از تهران قهرمان شد و حمید شمس از البرز دوم و متین حیدری از کردستان و علیرضا رهنمای حقیقی  از آذربایجان شرقی مشترکا سوم شدند.

در بخش دو نفره این مسابقات نیز مهدی معدن کن و حمید شمس از البرز اول، تیم مشترک علی سرحدی از شهرستان های تهران و مرتضی رضایی از مرکزی دوم .امین احمدیان و امیررضا عباسی از تهران و تیم مشترک عرفان فاخری از آذربایجان غربی و ماهان چینه وری از گیلان باهم به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

گفتنی است کاپ اخلاق این دور از مسابقات نیز به استان همدان اعطا شد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.